Długopisy z nadrukiem – dlaczego warto?

Długopisy reklamowe z nadrukiem to gadżet o niesłabnącej popularności z jednego powodu – jest uniwersalny. Stanowi doskonałe uzupełnienie do paczek reklamowych, czy też świetnie się sprawdzi jako pamiątka po danej firmie czy wydarzeniu. Długopisy dzięki swoim rozmiarom można zabrać wszędzie i dostosować do każdej okazji. Każdy z nas posiada przynajmniej jeden długopis z logiem danej firmy, który o niej przypomina – to właśnie siła długopisów z nadrukiem: są tanie w produkcji, uniwersalne i stanowią sympatyczny dodatek do promocji danej firmy czy eventu.

Co się może znaleźć na długopisie?

Długopisy charakteryzują się oczywiście ograniczoną przestrzenią do umieszczenia tego, czego byśmy chcieli, jednak jest to bardzo dobra okazja do zamieszczenia silnego i najważniejszego przekazu o swojej firmie. W przypadku długopisów z nadrukiem można zadrukować je całe lub wybrać fragment, może być na długopisie lub na skuwce. Liczy się odpowiedni dobór długopisu do okazji, a czy będzie to minimalistyczna wersja, czy też bogaty nadruk – to już zależy od Ciebie.

Dla kogo długopisy z nadrukiem?

Długopisy sprawdzą się zarówno na większych eventach, jak stoiska promocyjne firmy, czy też jako indywidualny prezent podczas spotkania, a także można je do woli komponować z pozostałymi gadżetami reklamowymi. Są idealne jako prezent dla partnerów biznesowych, obecnych i przyszłych klientów, współpracowników lub dla indywidualnych osób i okoliczności, a swoje długopisy możesz zamówić na naszej stronie adpen.com.pl.

2 komentarze do “Długopisy z nadrukiem – dlaczego warto?

  1. Nie wyobrażam sobie stoiska reklamowego bez długopisów, bo to przecież podstawa! Dlatego sama często zamawiam i mogę polecić każdemu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *