Dlaczego długopisy to ZAWSZE dobry pomysł na produkt reklamowy?

AdPen zdecydowanie rozumie potrzeby klientów, jeśli chodzi o organizację wydarzeń i eventów, na których trzeba zaprezentować swoją firmę z jak najlepszej strony. Nieodłącznym pytaniem jest zawsze co zamówić ja stoisko promocyjne, aby przyciągało spojrzenia i stanowiło estetyczne uzupełnienie?

Najprostsze rozwiązania są najlepsze

W AdPen znajdziesz mnóstwo reklamowych przyborów do pisania, które łatwo możesz dostosować do wydarzenia, wybierając odpowiedni model (np. długopisy reklamowe, pióra, ołówki), decydując się na różnorodne kształty, kolory, wersje ekologiczne, metalowe, grawer bądź też druk. Spersonalizowane gadżety z pewnością zostaną zauważone i docenione przez obecnych i potencjalnych klientów, kontrahentów lub współpracowników. Dlaczego długopisy to zawsze najlepsze rozwiązanie? Bo są praktyczne, można je wręczyć przy absolutnie każdej okazji i są świetnym patentem na zapamiętanie logo, nazwy firmy lub ciekawej formy, poprzez odpowiedni design długopisu. Trzymając długopis zawsze przy sobie, utrwalamy pozytywny wizerunek firmy, a także doceniamy funkcjonalność gadżetu.

Sukces napisany długopisem (i na długopisie)

Projektując wygląd długopisów reklamowych należy zwrócić uwagę na grupę docelową, której przeznaczone będą dane gadżety, ale także na wspólną komunikację wizualną – czy długopisy kolorem i wyglądem kojarzą się z daną firmą? Czy można je łatwo zidentyfikować dzięki temu? W AdPen pomagamy z tymi kwestiami i dostarczamy najlepszych usług, które mogą decydować o sukcesie Twojej firmy poprzez piękne, estetyczne i budzące zaufanie gadżety reklamowe. Wybierz najlepsze rozwiązania dla siebie.

2 komentarze do “Dlaczego długopisy to ZAWSZE dobry pomysł na produkt reklamowy?

  1. Nie wyobrażam sobie stanowiska bez długopisów, to taki must-have każdego stoiska, więc tym bardziej warto się zaopatrzyć, a nawet mieć na zapas, żeby komuś dać przy okazji. Dla mnie długopisy są niezbędne przy organizowaniu eventów.

  2. Osobiście kocham kolekcjonować długopisy firmowe i zgadzam się z powyższym, jak widzę znaczek i logo na długopisie, to mimowolnie przypominam sobie o danej firmie w pozytywny sposób 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *