Nadruk na długopisie to coś, co musisz mieć

Dlaczego nadruk i grawer są tak wiele warte? Z jakiego powodu powinno się korzystać z tego typu gadżetów? Odpowiedź jest bardzo prosta, bo to tanie, skuteczne w kwestiach reklamowych i przede wszystkim bardzo cieszące obdarowanego.

Grawer czy nadruk?

Tutaj tak naprawdę mamy bardzo szerokie spektrum możliwości. Wybór konkretnej techniki należy jak zawsze do kupującego, ale warto nadmienić o podstawowych wadach i zaletach. Długopisy o metalowej obudowie o wiele bardziej dopasowane są do grawerowania. Dzięki temu utrzymuje się dłużej efekt wizualny. Ponadto też trójwymiarowa faktura o wiele przyjemniej odbierana jest podczas dotykania i pracy z długopisem. Jest to nieco droższe w wykonaniu i ograniczone jest przede wszystkim brakiem możliwości stosowania różnych kolorów, jednak monochromatyczny grawer ma w sobie to coś.

Zalety nadruku

Nie wolno jednak zapominać w tym całym zachwycie nad grawerem o zaletach nadruku. Przede wszystkim warto jest myśleć o możliwości zastosowania różnych kolorów. Kiedy logo bez pokazania graficznie nie jest odpowiednie, to grawerowanie jest o wiele mniej skuteczne marketingowo. Nadruki są nieco tańsze w wykonaniu, co również jest warte uwagi. Ponadto wykonywać można je również na tanich modelach plastikowych długopisów, co skutecznie ograniczy koszta masowej kampanii reklamowej, co jest najważniejszym elementem planowania strategii każdego marketingowca profesjonalnie przygotowującego działania. Trzeba pamiętać o zaletach dwóch różnych metod nanoszenia wzorów i po prostu wybierać te najlepsze dla aktualnego zapotrzebowania.

2 komentarze do “Nadruk na długopisie to coś, co musisz mieć

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *