Wykonanie nadruku na długopisach

Wykonanie nadruku na długopisach

Mogłoby się wydawać, że zamówienie długopisu z nadrukiem zgodnym z oczekiwaniami klienta to proste zadanie.

Wystarczy jednak przyjrzeć się ofertom poszczególnych dostawców takich gadżetów, aby pojawiły się wątpliwości. Bardzo często klienci muszą bowiem wybierać pomiędzy tanimi długopisami o wątpliwej jakości a lepszymi, ale za to droższymi długopisami. Czy zatem da się znaleźć przysłowiowy złoty środek?

Dobry długopis z nadrukiem

Odpowiedź na to pytanie jest jak najbardziej twierdząca. Istotne jest jednak to, aby zanim zleci się wykonanie większych ilości, zamówić po prostu na próbę długopisy reklamowe i samemu sprawdzić jak się nimi pisze. Firmy, które oferują takie usługi z reguły dysponują różnymi długopisami, które bez problemu mogą podesłać klientom zainteresowanym ofertą. Jest to więc najprostszy sposób, aby sprawdzić czy nowe długopisy będą odpowiednie.

Koszt zadrukowania długopisów

Praktycznie każda firma w tej branży działa w taki sposób, że ceny swoich długopisów uzależnia od dwóch rzeczy. Pierwszą jest to, jaki model klient wybierze. W ofertach są najczęściej eleganckie rozwiązania oraz tanie długopisy, których jakość potrafi być naprawdę dobra.

Drugim elementem, który w największym stopniu wpływa na cenę przy zamawianiu materiałów reklamowych jest wybrana ilość. Przykładowo, zamawiając sto długopisów trzeba się liczyć z dużo wyższą ceną niż decydując się na zakup tysiąca lub większej ilości sztuk. Różnice potrafią być wówczas bardzo duże.

2 komentarze do “Wykonanie nadruku na długopisach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *